Hakkımızda

Hakkımızda

Yarım yüzyıla yakın geçmişe sahip Aydın Grup’un en genç iştiraki olan Anatolia Konservecilik Tarım Ürünleri Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. 2005 yılında sadece bir hayaldi. HİSARÖNÜ’nün hayali. İşini aşkla yapan bir avuç insanın gösterdiği cesaret, özveri ve yenilikçilik anlayışıyla kuruldu; kaliteyle ve emekle büyüdü. Büyürken farklı lezzetler üretme tutkusundan ve mükemmellik fikrinden bir an olsun vazgeçmedi.

Bir şeyi aşk seviyesinde sever ve ilgi duyarsanız, orada mutlaka bir şey yaratırsınız. Biz de “sonsuz aşk zeytin” anlayışımızla Türkiye’de ilk ve tek olan Grill Zeytin’i yarattık. Ve daha nice zeytin salatası lezzetlerimizle Uluslararası INTERNATIONAL TASTE & QUALITY INSTTITUTE’nün dünyanın en nitelikli jürileri tarafından değerlendirilip verilen Superior Taste Award (Üstün Lezzet Ödülü)’nü almayı başardık.

“Tuz sağlıktır” görüşümüzle %100 doğal, hiçbir katkı maddesi içermeyen deniz tuzu üretimimizi Ellen Well’s Gurme Serisiyle çeşitlendirdik. Genç ve dinamik ekibimizle, modern üretim tesisimizde sonsuz aşkla yaratmış olduğumuz bu lezzetlerle Türkiye ve Dünyadaki milyonlarca insanın önce mutfaklarında sonrasında ise kalplerinde yer almaya devam edeceğiz…

X