Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Anatolia; bölgesel ve ulusal distribütörler, yerel ve ulusal market zincirleri, şarküteriler, restoranlar, oteller ve bağımsız son tüketicilerle uzun soluklu ve stratejik bir işbirliği inşa eder. Üretim kapasitemiz ve Arge Ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı cevap veriyoruz;

Anatolia olarak verdiğimiz hizmetlerin, müşterilerimiz ve ürünlerimiz kadar eşsiz ve değerli olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için de tecrübeli ulusal ve uluslararası satış temsilcilerimiz, Satış Destek ekiplerimiz, Kalite Kontrol ekiplerimiz ve uzmanlaşmış Lojistik ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Anatolia; zeytin gruplarında, deniz tuzlarında ve gurme ürün gruplarıyla rakiplerinden ayrılarak sektörünün lideri konumundadır.

Marketler

Anatolia, market rafından alışveriş sepetine kadar her aşamada sizlerle birlikte. Zeytinden deniz tuzu ve gurme mezelere kadar bütün ürünlerinde kalite, çeşitlilik ve farklılığı garanti eder. Ürünlerimiz raflarda Hisarönü, Ellen Well’s ve diğer markalarımızla yerlerini alır;

Anatolia’nın market raflarındaki ürünleri kimyasal koruyucular, renklendiriciler ve aroma vericilerden uzak, GDO ve gluten içermez. Saha Destek ekibimiz market raflarındaki ürünlerimizin durumunu ve stok takiplerini B2B sistemi üzerinden takip ederler. Yeni ürünlerimiz tüm market zincirlerinde tadım aktiviteleri ve reyon sorumlularının bilgilendirilmesiyle tanıtılıp satış arttırıcı faaliyetler ile desteklenir.

Şarküteriler

Anatolia; Hisarönü ve Ellen Well’s markasıyla ürettiği 40’dan fazla zeytin ve meze çeşiti ürünüyle Akdeniz’in en sağlıklı, doğal ve renkli ürünlerini her zevke ve ağız tadına hitap eden şarküteri reyonlarına taşır;

Tecrübeli Satış Destek ekibimiz, müşterilerimizin reyon sorumlularına ürün özellikleri, tatları ve kullanım alanları noktasında eğitim ve yerinde destek vermektedir. Anatolia, şarküteriler için bir ürün sağlayıcısından daha çok, onların başarısı ve müşteri memnuniyetini sağlayan yol arkadaşıdır.

Yemek Hizmetleri

Anatolia, ürünlerini en seçkin oteller, restoranlar, havayolu firmaları ve catering şirketlerine doğal, güvenilir ve kullanıma hazır bir şekilde ulaştırır. Bu sayede müşterilerimiz meze ve zeytin salatası hazırlamak için işçilik ve zamandan tasarruf edip misafirlerine en özel lezzetleri en kolay yoluyla ulaştırırlar.

Özel Üretim

Arge ekibimiz yöresel damak tatlarına uygun olarak reçeteler oluşturup müşterilerimize sunmaktadır. Çok geniş ambalaj ve etiketleme seçenekleri ile müşterilerimizin kendi markaları ile üretim yapabiliyorken, üretim kapasitemiz sayesinde müşterilerimizin talep ettikleri reçetelerin üretimini de yapmaktayız.

X