HAKKIMIZDA

“SONSUZ AŞK ZEYTİN...”

Yarım yüzyıla yakın geçmişe sahip Aydın Grup’un en genç iştiraki olan Anatolia Konservecilik Tarım Ürünleri Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. 2005 yılında sadece bir hayaldi. HİSARÖNÜ’nün hayali. İşini aşk’la yapan bir avuç insanın gösterdiği cesaret, özveri ve yenilikçilik anlayışıyla kuruldu; kaliteyle ve emekle büyüdü. Büyürken farklı lezzetler üretme tutkusundan ve mükemmellik fikrinden bir an olsun vazgeçmedi.

Bir şeyi aşk seviyesinde sever ve ilgi duyarsanız, orada mutlaka bir şey yaratırsınız. Biz de “sonsuz aşk zeytin” anlayışımızla Türkiye’de ilk ve tek olan Grill Zeytin’i yarattık. Ve daha nice zeytin salatası lezzetlerimizle Uluslar arası INTERNATIONAL TASTE & QUALITY INSTTITUTE’nün dünyanın en nitelikli jürileri tarafından değerlendirilip verilen Superior Taste Award (Üstün Lezzet Ödülü)’nü almayı başardık.

“Tuz sağlıktır” görüşümüzle %100 doğal, hiçbir katkı maddesi içermeyen deniz tuzu üretimimizi Ellen Well’s Gurme Serisiyle çeşitlendirdik. Genç ve dinamik ekibimizle, modern üretim tesisimizde sonsuz aşkla yaratmış olduğumuz bu lezzetlerle Türkiye ve Dünyadaki milyonlarca insanın önce mutfaklarında sonrasında ise kalplerinde yer almaya devam edeceğiz…

ÜRETİM

Anatolia A.Ş.’nin A SINIFI BRC ve IFS belgeleriyle akredite edilmiş yaklaşık, 30.000 m2 üzerine kurulu 8000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde, tüm zeytin çeşitleri ISO 22000: 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne göre, ağaçtan toplanıp tüketiciye ulaşana kadarki tüm süreçte hijyen kurallarına uygun olarak üretilir. Hijyen faaliyetleri ve personel uygulamaları, ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne göre kalite kontrol sorumlusu tarafından kontrol edilip, kayıt altına alınır.

Zararlılarla mücadele programı, zararlı kontrol talimatı doğrultusunda Sağlık Bakanlığı onaylı uzman firma tarafından gerçekleştirilir. Zeytinin hangi bölgeden geldiği, hangi çiftçi tarafından yetiştirildiği ve hangi aşamalardan geçtiği son teknolojiyle bilgisayar sisteminde izlenir. Tüm bu safhalar Hisarönü zeytininin ambalajına kodlanarak, tüketici de bilgilendirilir.

Hisarönü zeytinlerinin üretim aşamasında sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi ve kimyasal madde kullanılmadığı için, tüm ürünler tüketiciye en kaliteli ve sağlıklı şekilde ulaştırılır.